1. Generatorių remontas Kaune - Proservisai Kaunas

Generatoriaus remontas – tai mūsų automobiliams periodiškai reikalinga paslauga. Taip yra dėl didelės generatoriaus elementų apkrovos. Automobiliui važiuojant generatorius kiekvieną minutę atlieka 10000 – 15000 apsisukimų. Tokia didžiulė apkrova neretai yra generatoriaus gedimo priežastis, o to pasekmėje automobiliui prireikia generatoriaus remonto. Atvykite į bet kurį Proservisų autoservisą generatoriaus remontui Kaune ir mes, pirminės diagnostikos metu rasime Jūsų generatoriaus gedimo priežastį ir tik tada, su Jumis suderinę remonto kainas pradėsime generatoriaus remonto darbus.

Generatorių remontas Kaune - kainos.

Generatorių remontas

2. Generatorių remontas Kaune. Diagnostika.

Mūsų autoservisų specialistai Kaune su profesionalia įranga atliks kompiuterinę Jūsų automobilio diagnostiką ir tiksliai nustatys generatoriaus gedimo priežastį. Kompiuterinė diagnostika užtikrina tai, jog automobilio remonto metu bus atlikti tik svarbiausi, esminiai automobilio remonto darbai. Galime garantuoti, jog Autoservisų tinkle Proservisai, jūsų automobilio generatoriaus remontas Kaune bus atliktas itin tiksliai ir kokybiškai. Kompiuterinės diagnostikos patikra prieš remonto darbus leidžia garantuoti adekvačią generatoriaus remonto kainą bei trumpesnius automobilio generatoriaus remonto terminus. Užsiregistruokite konsultacijai jau dabar, o mūsų komanda būtinai Jums padės!

Užregistruokite savo automobilį generatoriaus remontui Kaune autoservisų tinkle Proserviai ir Jums nereikės laukti eilėse!

3. Kada yra būtina atlikti generatoriaus remontą?

  • Generatoriaus remontą yra būtina atlikti, kai generatorius nebegamina elektros energijos. Taip nutinka dėl kelių priežasčių – nutrūksta grandinė, atšimpa šepetėliai, sugenda srovės reguliatorius, silpnai įtemptas diržas ir kt.
  • Generatoriaus remontą būtina atlikti ir tada, kai generatorius gamina energiją, tačiau jos nepakanka sklandžiam akumuliatoriaus darbui.

Generatorių remontas Kaune.

4. Generatorius. Kas jį sudaro ir kaip jis veikia?

Generatoriaus korpusas yra sudarytas iš elektrotechninio plieno štampuotų plokštelių pluošto. Šių plokštelių šonai yra oksiduoti tam, kad generatoriaus korpuse netekėtų sūkurinės srovės. Vidinėje šių plokštelių pusėje štampavimo metu yra iškertamos išėmos, o į pluošte susidariusius griovelius yra įdedamos trifazės arba daugiafazės statoriaus apvijos. Generatoriaus žadinimo poliai yra ilčių formos, jie nukalti iš elektrotechninio plieno. Viena cilindro formos ritė yra užmauta ant generatoriaus veleno ir tai sudaro žadinimo apviją. Toks rotatoriaus mazgas yra labai atsparus išcentrinėms jėgoms. Generatorius veikti pradeda tada, kai srovė teka žadinimo apvija, ir į statorių pereina magnetinis laukas. Tuo metu, besisukant rotoriui, pro statoriaus apvijas praeina tai šiaurės, tai pietų polius. Šis magnetinis laukas statoriaus apvijose gamina elektrovarą, o ji ir varo generatoriaus srovę į išorės grandinę.

5. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien generatorių remontas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

6. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite generatorių remontą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie generatorių remontą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 68