Registracija telefonu: +370 672 71889

Registracija internetu: 00:00-24:001. Kondicionierių remontas Kaune - Proservisai Kaunas

Tam, kad būtų užtikrintas Jūsų automobilio komfortiškumas ir saugumas, gamintojai į jį yra sudėję visą paketą sudėtingiausių sistemų. Viena jų – automobilio kondicionavimo sistema užtikrinanti komfortabilų važiavimą šiltuoju metų laikotarpiu. Atėjus vasarai kiekvienas mūsų vis dažniau naudojamės automobilio kondicionavimo sistema, šiai sistema tenka nemažas krūvis, todėl neretai, dėl per didelės apkrovos automobilio kondicionavimo sistema sugenda. Kondicionierių remontas nėra pigi paslauga, todėl taupant savo laiką ir pinigus patariame kondicionierių sistemos remontą patikėti tik savo srities profesionalams. Norint išvengti dažnų kondicionierių sistemos gedimų rekomenduojame savo automobilio kondicionavimo sistemą tikrinti profilaktiškai. Autoservisų tinklas Proservisai Kaune – tuo pasirūpins.

2. Kondicionierių remontas: Gedimų priežastys ir požymiai.

Vienas iš rimtų automobilio kondicionavimo sistemos gedimų yra dujų nuotėkis iš kompresoriaus. Alyvos pėdsakai ant kompresoriaus gali reikšti tai, jog atsirado galinio sandarinimo defektas. Norint pašalinti šį defektą pirmiausia reikia išimti kompresorių iš automobilio, tada nuplauti, nuėmus dangtį pakeisti visas sandarinimo detales ir t.t. Tai nėra paprasta užduotis, todėl rekomenduojame savo automobilio kondicionavimo sistemos remonto darbus patikėti specializuotų autoservisų meistrams. Jeigu pastebite, jog Jūsų automobilio kondicionierius veikia nebe taip, kaip anksčiau, ar sugedo visiškai, nedvejodami kreipkitės į Autoservisų tinklą Proservisai Kaune. Mes Jums pažadame, jog Mūsų autoservisų tinklo meistrai Kaune, savo srities profesionalai, naudodami visą reikiamą įrangą, greitai ir už adekvačią kainą atliks Jūsų automobilio kondicionieriaus remontą.

Kondicionierių remontas Kaune - kainos.

3. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien kondicionierių remontas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

4. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite kondicionierių remontą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Registracija telefonu: +370 672 71889

Registracija internetu be išeiginių (24/7).

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie kondicionierių remontą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 89