1. Kėbulo remontas Kaune - Proservisai Kaunas

Autoservisų tinklas Proservisai Kaune atlieka smulkius ir stambius kėbulo remonto taisymus. Automobilio kėbulo remontas yra itin kruopštus, profesionalių gebėjimų reikalaujantis darbas. Autoservisų tinklas Proservisai Kaune profesionaliai keičia ir remontuoja automobilio kėbulo dalis. Atlikdami kėbulo remontą mūsų meistrai Kaune stengiasi remontuoti kaip galima mažesnę kėbulo zoną ir išlaikyti kuo didesnį gamyklinių dažų sluoksnį. Jei jūsų automobilio kėbulas pažeistas nesunkiai (įbrėžtas, įlenktas, nutrintas) nėra būtina remontuoti visos detalės remontą, pakanka ir lokalaus, smulkaus pažeistos vietos remonto. Susisiekite su mumis ir patyrę mūsų meistrai profesionalios konsultacijos metu nustatys, koks kėbulo remontas reikalingas Jūsų automobiliui. Proservisai Kaune – geriausias pasirinkimas Jūsų automobilio kėbulo remontui.

Automobilių kėbulo remontas Kaune - kainos.

Kėbulo Remontas

2. Kėbulo remontas Kaune. Kaip tai vyksta?

Autoservisų tinkle Proservisai Kaune yra atliekami lengvi ir patys sudėtingiausi automobilio kėbulo remonto darbai. Proservisų meistrai Kaune įvertinę automobilio kėbulo pažeidimo lygį parinks efektyviausią kėbulo remonto būdą ir išlygins smulkius bei gilius įlenkimus visų markių automobiliams. Jei įmanoma – meistrai atlieka automobilio lyginimą be dažymo. Visais atvejais prieš automobilio kėbulo remonto darbus mūsų meistrai Kaune su Jumis suderins visas remonto detales ir eigą. Tik Jums sutikus bus pradėti pasiruošimo remontui ir kėbulo remonto darbai. Automobilio pažeidimo “tampymui” yra naudojama tik profesionali įranga. Ši įranga leidžia pilnai atkurti originalią kėbulo išvaizdą. Kėbulo remonto (įlenkimų šalinimo) paslauga yra atliekama naudojant PDR metalo tampymo technologiją. Procedūros atlikimo seka:

  1. Pažeista kėbulo zona yra padengiama termo klijais, ant jų, priklausomai nuo pažeidimų, fiksuojami skirtingų formų “pistonai”;
  2. Pažeista kėbulo zona yra ištempiama;
  3. Atliekami darbai iš salono pusės;
  4. Užbaigiami kėbulo remonto darbai ir nupoliruojamas paviršius.

Toks kėbulo remonto būdas yra ne tik praktiškas, bet ir ekonomiškas. Jis ypatingai tinka automobilio kapoto, sparnų, slenksčių, bamperių ar bagažinės remontui. Automobilio kėbulo remonto metu naudojama speciali metalo tampymo technologija. Specialia įranga atliekami darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Darbai trunka nuo 1 iki 4 valandų. Reikia kėbulo remonto darbų Kaune? Nedvejodami skambinkite autoservisų tinklui Proservisai ir mes rasime efektyviausią Jūsų problemos sprendimo būdą.

3. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien kėbulo remontas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

Kėbulo Remontas

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite kėbulo remontą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie kėbulo remontą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 49