1. Amortizatorių keitimas Kaune – Proservisai Kaunas

Amortizatoriaus pagalba yra suminkštinama automobilio eiga ir mažinamos kėbulo vibracijos. Nuo amortizatorių konstrukcijos ir techninio stovio priklauso važiavimo saugumas, patogumas ir važiavimo kaina. Amortizatoriai praranda savo savybes, kai automobilis yra eksploatuojamas ekstremaliai arba ilgai. Sumažėjus amortizatorių darbo efektyvumui reikia kreiptis į patikimą autoservisą, kuris atliktų amortizatorių patikrą, o esant būtinybei ir amortizatorių keitimą. Autoservisų tinkle Proservisai Kaune amortizatorių patikros ir keitimo paslaugos yra atliekamos itin profesionaliai ir atsakingai. Patikėkite savo automobilio amortizatoriaus keitimą Kaune autoservisų tinklui Proservisai ir žinokite, kad atsidūrėte tikrai gerose rankose!

Amortizatorių keitimas Kaune - kainos.

Amortizatorių Keitimas

2. Amortizatorių patikra Kaune. Kaip žinoti kada laikas keisti amortizatorius?

Amortizatorių patikros reikia, jei:

pastebite, kad važiavimo metu automobilis supasi;

transporto priemonę mėto į šonus;

automobilio padangos yra tvarkingos, tačiau pastebite, kad automobilis akvaplanuoja esant šlapiai kelio dangai;

3. Amortizatorių remontas Kaune. Sutaupykite pinigų, bei užsitikrinkite saugumą ir patogumą važiuojant.

Tinkamai veikiantys amortizatoriai užtikrina Jūsų automobilio stabilumą kelyje. Dėl blogų amortizatorių dažniau dyla ratų guoliai, pakabos svirčių šarnyrai, padangos, lygių kampinių greičių šarnyrai ir kitos automobilio detalės, padidėja akvaplaningo pavojus, gali atsirasti automobilio deformacijos ar kėbulo jungčių įtrukimai. Blogai veikiantys amortizatoriai tiesiogiai susiję su išaugusiomis Jūsų automobilio eksploatacijos sąnaudomis.

Amortizatoriu keitimas Kaune

4. Amortizatoriai lengvuosiuose automobiliuose.

Serijiniuose automobiliuose yra naudojami hidrauliniai amortizatoriai. Lengvuosiuose automobiliuose dažniausiai būna dvipusio veikimo teleskopiniai amortizatoriai. Nuo amortizatorių priklauso automobilio valdymo patogumas, eigos sklandumas, stabilumas. Labai svarbus veiksnys sklandžiam amortizatorių darbui yra amortizatorių konstrukcija. Tam, kad būtų sumažinta kelio nelygumų keliamų vibracijų įtaka ir vairuotojas ir keleiviai važiavimo metu jaustųsi komfortabiliai, o vairuojamas automobilis būtų stabilus, bet manevringas, amortizatoriai turi tinkamai izoliuoti kėbulą. Varančiųjų ratų amortizatorių gedimo atveju transporto priemonę pradeda mėtyti į šonus, sumažėja vairo reakcijos greitis ir tikslumas, dėl amortizatorių gedimo tampa sunkiau aplenkti kliūtis, pakinta kėbulo pasvirimas posūkyje, pradeda jaustis skersinis kėbulo švytavimas. Kad taip nenutiktų – yra patartina periodiškai atlikti amortizatorių patikrą.

5. Amortizatorių patikra Kaune.

Periodinė amortizatorių patirka dažniausiai yra atliekama, kaip viena iš važiuoklės patikros dalių. Periodinės patikros metu yra nustatomas amortizatorių efektyvumas, amortizatorių įtvirtinimas, kiti parametrai. Amortizatoriaus gedimą nėra lengva pastebėti iš karto. Dažniausiai viskas prasideda nekaltai – nuo nestipraus bildėjimo. Tačiau jei jau tada nesiimsite amortizatoriaus patikros darbų šis bildėjimas tik didės, pradės dilti amortizatoriaus stūmimo kotas ir tvirtinimo gembės. Laiko atlikta amortizatorių patikra padidina vairuotojo ir keleivių saugumą bei taupo Jūsų pinigus. Išgirdus net ir nestiprų bildėjimą ar pastebėjus timtesnį amortizatoriaus gedimą nedelsdami kreipkitės į autoservisų tinklą Proservisai. Mūsų meistrai Kaune profesionaliai, greitai ir už protingą kainą atliks Jūsų automobilio amortizatorių patikrą ar atliks amortizatoriaus keitimą. To pasekoje ne tik pailgės važiuoklės dalių bei padangų eksploatacija, bet taip pat sutaupysite kuro, laiko ir pinigų. Atlikite savo automobilio amortizatorių patikrą Kaune mūsų autoservisuose ir kelyje jauskitės saugūs!

6. Amortizatorių keitimas Kaune.

Amortizatoriai nusidėvi palaipsniui, todėl vairuotojui nėra lengva tai pastebėti. Padažnėję automobilio slydimas, svyravimai kelyje, pailgėję stabdymo kelias, pablogėjęs automobilio stabilumas – tai automobilio perspėjimas apie tai, kad jam reikalingas amortizatorių keitimas. Jei amortizatoriai būtų gaminami tvirtesni, jie būtų amžini, ir mums nereikėtų jų keisti, tačiau amortizatoriai yra suprojektuoti taip, kad nelaimingo atsitikimo metu jie lūžta ir taip sumažina keleivio ir vairuotojų sužeidimų riziką.

Kad net ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui automobilis dirbtų be priekaištų, jam yra rekomenduojama atlikti važiuoklės diagnostiką (tuo pat metu atliekama ir amortizatorių diagnostika). Atlikti važiuoklės diagnostiką reikėtų kas 20 tūkstančių kilometrų, tik taip užtikrinsite kokybišką važiuoklės ir amortizatorių veikimą ir padidinsite savo bei keleivių saugumą. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune yra savo srities profesionalai, todėl jiems amortizatorių keitimas (galinių amortizatorių keitimas, priekinių amortizatorių keitimas, atraminio guolio keitimas, amortizatorių atraminių gumų keitimas, amortizatorių apsauginių gumų keitimas) yra kasdienė procedūra. Patarimas: neleiskite savo automobilio tvarkyti neišmanantiems, nerizikuokite ir jo remontu neužsiimkite patys. Tik kokybiškai ir profesionalia atlikta amortizatorių patikra bei esant reikalui, jų keitimas – užtikrina komfortą ir saugumą kelyje. Tam, kad sutaupyti laiko ir pinigų keičiant amortizatorius yra patartina atlikti ir važiuoklės remontą. Tai žymiai pigiau ir paprasčiau, nei po to iš naujo tvarkyti automobilio važiuoklę. Registruokitės savo automobilio amortizatorių patikrai ir keitimui Kaune autoservisų tinkle Proservisai ir Jauskitės saugūs, kad automobilį patikėjote atsakingoms rankoms.

7. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien amortizatorių keitimas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

8. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite amortizatorių keitimą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie amortizatorių keitimą diagnostiką bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 100