1. Stabdžių diskų keitimas Kaune – Proservisai

Stabdžių diskų keitimas – išskirtinės įrangos nereikalaujantis procesas, tačiau gerai savo darbą išmanantis meistras – būtinas. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune atlikdami stabdžių diskų keitimą taip pat atlieka ir bendros stabdžių sistemos diagnostiką. Tuo pačiu metu atliekamas ir stabdžių kaladėlių keitimas. Atsakingas autoservisų tinklo Proservisai meistrų Kaune požiūris į stabdžių diskų keitimą leidžia saugiau ir ilgiau eksploatuoti automobilį, didina automobilio dalių tarnavimo laiką ir suteikia vairavimui komforto. Patikėkite savo stabdžių diskų keitimo rūpesčius Kaune autoservisų tinklui Proservisai ir būkite tikri, kad patekote į patikimas rankas!

Stabdžių diskų keitimas Kaune - kainos.

Stabdžių Diskų Keitimas

2. Stabdžių diskų keitimas Kaune. Būkite saugūs kelyje!

Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune kartu su stabdžių diskų keitimu atliks ir Jūsų automobilio stabdžių sistemos diagnostiką. Atsakingi Proservisų meistrai, savo srities profesionalai patikrins Jūsų automobilio stabdžių šlangelių, suportų, cilindrų, suportų ir kitų dalių būklę. Primename, kad stabdžių diskų keitimą privalu daryti kompleksiškai – tuo pat metu reikia sutvarkyti bent jau du priekinius ar abu galinius ratus. Registruokitės stabdžių diskų, stabdžių kaladėlių keitimui ar konsultacijai jau šiandien ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus!

3. Stabdžių diskų keitimas Kaune. Kada laikas keisti stabdžių diskus?

Nusidėvėjusių stabdžių diskų požymiai:

Pašaliniai garsai girdimi stabdant;

Net stabdant silpnai blokuojasi ratai;

Stabdymo metu girdimas garsas, lyg braižant metalą;

Per ratų tarpus matomas stabdžių disko skilimas.

Stabdžių disko keitimo reikia tuomet, kai nusidėvi pagrindinis, darbinis stabdžių disko sluoksnis. Stabdžių disko nusidėvėjimo lygis priklauso nuo vairuotojo elgsenos kelyje. Greit įsibėgėjant ir staigiai stabdant kyla rizika greičiau sugadinti automobilio stabdžių diskus. Norint, kad stabdžių diskai tarnautų ilgiau būtinai reikia rinktis kokybiškas stabdžių kaladėles. Kadangi stabdžių kaladėlės nusidėvi greičiau, nei stabdžių diskai, juos yra rekomenduojama keisti ne rečiau, kaip kas 3-4 kaladėlių keitimus. Nerimaujate dėl savo automobilio stabdžių diskų būklės? Kreipkitės į autoservisų tinklą Proservisai Kaune ir patyręs mūsų operatorius atsakys į visus jums rūpimus klausimus, bei užregistruos Jūsų automobilį stabdžių sistemos diagnostikai Kaune.

Stabdžių Diskų Keitimas

4. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galima ne vien stabdžių diskų keitimas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

5. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite stabdžių diskų keitimą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie stabdžių diskų keitimą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 95