1. Stabdžių kaladėlių keitimas Kaune - Proservisai Kaunas

Kada reikia stabdžių kaladėlių keitimo? Paprastai daugumos automobilių detalių naudojimo laikas yra ribotas. Automobilio stabdžių kaladėles reikia keisti, kai pastebimai pailgėja stabdymo kelias arba kai stabdymo metu girdimas girgždesys. Girgždesys praneša, jog nusitrynė paviršinis stabdžių kaladėlių ir disko sluoksnis. Savo darbo kokybiškai nebeatliekančios stabdžių kaladėlės padidina nelaimingų atsitikimų kelyje riziką, todėl tik stabdymo metu išgirdus keistus garsus ar pajutus mėtymą į šonus reiktų kreiptis į patikimą autoservisą ir atlikti stabdžių diagnostiką. Stabdžių kaladėlių keitimas neužima daug laiko, tačiau jis privalo būti atliktas profesionaliai, kadangi net ir menkiausi neatitikimai gali ženkliai pabloginti automobilio eksploatavimo sklandumą ir saugumą kelyje. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai, savo srities profesionalai, pasirūpins, kad stabdžių kaladėlių keitimas Kaune jums nesukeltų rūpesčių ir būtų atliktas itin atsakingai.

Stabdžių kaladėlių keitimas Kaune - kainos.

Stabdžių Kaladėlių Keitimas

2. Stabdžių kaladėlių keitimas Kaune. Kada jo reikia?

Automobiliui judant stabdžių kaladėlės ir stabdžių diskai yra nuolat veikiami trinties. Palaipsniui šios detalės nusidėvi, tad reikia laiku pasirūpinti stabdžių kaladėlių keitimu. Stabdžių kaladėlių keitimas – reguliari ir privaloma automobilio remonto procedūra. Kaip greit nusidėvės Jūsų automobilio stabdžių kaladėlės priklauso nuo Jūsų vairavimo manierų, automobilio eksploatavimo sąlygų, automobilio detalių kokybės ir bendros stabdžių sistemos būklės. Kaip žinoti kad jau būtina atlikti stabdžių kaladėlių diagnostiką? Pašaliniai garsai stabdymo metu yra tas indikatorius, kurio nevalia ignoruoti – privalu kreiptis į profesionalius meistrus tuojau pat. Jei pašalinių garsų dar negirdite, tačiau užvedus automobily prietaisų skydelyje užsidega stabdžių piktograma – artimas vizitas pas meistrus taip pat turi būti suplanuotas nedelsiant. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune pataria kas trečią kartą kartu su stabdžių kaladėlėmis pakeisti ir stabdžių diskus.

Viena priežasčių dėl kurios sugenda transporto priemonės stabdžių sistema yra stabdžių skystis. Vienas pagrindinių jam keliamų reikalavimų yra aukšta virimo temperatūra, tačiau stabdymo metu neretai stabdžių diskai ir trinkelės taip įkaista, kad stabdžių skystis užverda, o tai gali sukelti nemenkus stabdžių sistemos gedimus. Yra rekomenduotina stabdžių skystį keisti ne rečiau kaip kas dvejus metus.

3. Kas yra stabdžių sistema?

Stabdžiai yra kvalifikuojami pagal keletą aspektų:

Paskirtį darbo, atsarginiai, pagalbiniai, stovėjimo;

Stabdymo būdą – mechaniniai (frikciniai), elektriniai, hidrauliniai;

Mechanizmo tipą – diskiniai, būgniniai, juostiniai;

Pavaros tipą – stabdžiai su hidrauline, mechanine, elektrine ir mišria pavara;

Mechanizmų išdėstymą – transmisinius ir ratų stabdžius;

Valdymo būdą – kojiniai, rankiniai ir inerciniąi.

Stabdžių sistemos paskirtis – važiuojančio automobilio sustabdymas arba greičio mažinimas. Stabdymo efektyvumas yra tiesiogiai susijęs su automobilio dinaminėmis savybėmis ir darbo našumu. Stabdžių sistema yra pati svarbiausia automobilio saugos priemonė, todėl jai keliami itin dideli reikalavimai. Stabdymo kelias turi būti kuo trumpesnis, stabdymo metu automobilis negali prarasti stabilumo ir kontrolės, net ir po daugelio stabdymų stabdymo savybės privalo nesikeisti, paspaudus stabdžio pedalą automobilis būtinai turi nedelsiant pradėti stabdyti.

Stabdžių Kaladėlių Keitimas

4. Stabdžių kaladėlių keitimas Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Klaipėdoje)

Nuo nelaimės dažniausiai automobilį apsaugo efektyvūs ir patikimi stabdžiai. Atsiradus kliūčiai yra svarbu kuo greičiau sustabdyti važiuojantį automobilį. Tačiau tik tinkamai prižiūrėta stabdžių sistema veikia be priekaištų. Jei padangos ir kelio sukibimas nepakankamas automobilio ratai gali pradėti slysti arba visai užsiblokuoti, tokiu atveju ženkliai pailgėja stabdymo kelias. Stabdžių antiblokavimo sistemos (ABS) reguliuoja slėgį stabdymo sistemoje, neleidžia ratams slysti ir užsiblokuoti ir taip padeda trumpinti stabdymo kelią. ABS sistemos jutiklių paskirtis – stabdžių valdymo blokui perduoti informaciją apie automobilio ratų sukimosi greitį, lėtėjimą, stabdžių sistemos slėgį ir kt. Gavęs informaciją elektroninis stabdžių valdymo blokas siunčia nurodymus stabdžių valdymo mechanizmams. Šie mechanizmai padidina, sumažina arba palaiko stabdžių sistemos slėgį. Šių dienų automobiliuose yra sumontuotos dar geresnės ABS sistemos. Stabdymo metu vairuotojas nebesukelia slėgio sistemoje, o tik elektroniniu būdu perduoda informaciją stabdžių valdymo blokui. Šis, gavęs duomenis apie transporto priemonės apkrovą, greitį ir kitus parametrus, apskaičiuoja optimalią stabdymo jėgą kiekvienam ratui atskirai. Ši sistema ištaiso vairuotojo klaidas, kuomet jis stabdo automobilį neatsižvelgdamas į aplinkos sąlygas ir stabdžių pedalą nuspaudžia per greitai.

5. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien stabdžių kaladėlių keitimas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

6. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite stabdžių kaladėlių keitimą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie stabdžių kaladėlių keitimą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 96