1. Važiuoklės patikra Kaune, Diagnostika - Proservisai Kaunas

Kiekvienam vairuotojui galiausiai prireikia atlikti automobilio važiuoklės diagnostiką ar netgi automobilio važiuoklės remontą. Dažniausiai automobilio važiuoklės patikra ant stendo yra atliekama trim atvejais:

  1. prieš perkant naują automobilį;
  2. priartėjus planiniam techniniam aptarnavimui;
  3. pastebėjus važiuoklės defektą.

Važiuoklės patikra susideda iš įvairių automobilio techninių mazgų apžiūros, todėl meistras, atliekantis automobilio patikrą privalo itin gerai išmanyti savo darbą bei turėti tam tinkamas sąlygas, įrankius ir įrangą. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune atsakingai, profesionaliai bei su reikiama įranga atliks jūsų automobilio važiuoklės patikrą ir (jei reikia) remontą. Patikėkite savo automobilio važiuoklės patikros ir remonto Kaune rūpesčius mums ir būkite tikri – atsidūrėte patikimose rankose.

Važiuoklės patikra Kaune - kainos.

Važiuoklės patikra Kaune.

2. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galima ne vien važiuoklės patikra. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

Važiuoklės patikra Kaune.

3. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite važiuoklės patikrą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie važiuoklės patikrą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 54