1. Automobilių dažymas Kaune - Proservisai Kaunas

Tam, kad perdažius automobilį ilgainiui neatšoktų dažai, nepasirodytų rūdys ar neišlystų kiti automobilio dažymo defektai, Jūsų automobilio dažymas turi būti atliktas ypatingai profesionaliai. Kokybiškai nudažytas automobilis yra daug geresnės prekinės išvaizdos. Savo automobilio dažymą patikėkite tik profesionalams, kurie dirba su kokybiškomis medžiagomis. Profesionaliai nudažytas automobilis užtikrina didesnę autotransporto priemonės vertę. Ne visi autoservisai teikiantys automobilių dažymo paslaugas turi kokybišką ir patikimą įrangą, tačiau mes, pasistengėme ir atrinkome autoservisus, kurie teikia automobilių dažymo Kaune paslaugas ir užtikriname, kad mūsų specialistai turi, žino ir naudoja visas naujausias automobilių dažymo technologijas. Patikėkite savo automobilio dažymo Kaune rūpesčius autoservisų tinklui Proservisai ir mes pasirūpinsime, kad savo srities profesionalai kruopščiai ir kokybiškai atliktų visų Jūsų automobilio dalių dažymo darbus!

Automobilių dažymas Kaune - kainos.

Automobilių Dažymas

2. Automobilių dažymas Kaune. Kaip tai vyksta?

Automobilių dažymas – sudėtinga ir kompleksiška procedūra. Norint nudažyti automobilį pirmiausia reikia pašalinti seną dažų sluoksnį, tada atlikti glaistymo, šlifavimo, gruntavimo paruošiamuosius darbus, tada padengti detalę dažų sluoksniu ir po to dar ją nulakuoti, išdžiovinti, nupoliruoti ir atlikti nudažyto paviršiaus apdailą.

 • Daugeliu atveju automobilio dažymas atliekamas šitokia seka:
 • Nudažomi automobilio rėmai;
 • Durelės;
 • Sparnai;
 • Veidrodėliai;
 • Bamperiai;
 • Bagažinės bei variklio dangčiai;
 • Spoileriai;
 • Kitos detalės.

Tam, kad būtų padidntas dažomo paviršiaus patikimumas ir suformuota dangos kokybė, prieš dažant, automobilio paviršių reikia paruošti specialiomis priemonėmis ir įrankiais. Paruošimo metu yra nuvalomos dulkės, purvas, naftos produktai, riebalai ir rūdys. Nuvalyti paviršiai yra apdirbami pasyvatoriais, kurie automobilio paviršiuje suformuoja ploną oksidų ir druskų sluoksnį, kuris slopina rūdžių susidarymą. Po šios procedūros automobilio detalės nuplaunamos vandeniu, išdžiovinamos ir dažomos ne vėliau, kaip po dviejų parų. Yra dviejų rūšių dažymo medžiagos:

Pagrindinės – emaliniai dažai, lakas, glaistas, gruntas.

Pagalbinės – skiedikliai, tirpikliai, priemonės senai dangai ar tepalų likučiams pašalinti, sikatyvai, tirpikliai.

3. Kėbulų dažymas Kaune. Patikėkite savo automobilio dažymą profesionalams!

Kėbulai dažomi beorio, orinio įpurškimo metodais arba emalinius dažus užpurškiant elektriniame lauke. Orinį, beorį įpurškimus galima atlikti pašildytais arba nepašildytais 50 – 70 C emaliniais dažais. Šildymo metu sumažėja dažų klampumas, to pasekoje yra sunaudojama ne tiek daug skiediklių.

Prieš dažant automobilį yra būtina atlikti paruošiamuosius kėbulo darbus. Šie darbai privalo būti atlikti profesionalų, naudojant specialias technologijas. Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja, kad mūsų darbuotojai Jūsų automobilio dažymo darbus Kaune atliks ne tik profesionaliai, bet ir naudodami aukščiausios kokybės medžiagas. Visos mūsų naudojamos medžiagos, naudojamos autotransporto priemonių dažymui turi reikiamus sertifikatus ir yra pagamintos pagal pasaulinius standartus. Tai leidžia ne tik užtikrinti automobilio kėbulo apsaugą, bet ir maksimaliai prailginti nudažytos detalės tarnavimo laiką. Nuolatinis automobilių dažymo įrangos atnaujinimas leidžia mums automobilių dažymo paslaugas atlikti ne tik greitai ir kokybiškai, tačiau ir už adekvačią kainą.

Automobilių Dažymas

4. Automobilio restauravimas Kaune. Atnaujinkit automobilio prekinę išvaizdą.

Automobilio restauravimas yra greitas ir nebrangus būdas atnaujinti savo automobilį. Tai būdas pakelti savo automobilio vertę neišleidžiant visų pinigų. Turite techniškai tvarkingą automobilį, bet norite naujovių? Perdažykite savo automobilį kitu atspalviu ar visiškai kita spalva, išreikškite savo individualumą. Autoservisų tiklo Proservisai specialistai Kaune jums profesionaliai patars visais automobilių dažymo klausimais.

5. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien automobilių dažymas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Priimtini terminai;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

6. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite automobilių dažymą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie automobilių dažymą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 116