1. Įlenkimų lyginimas be dažymo Kaune – Proservisai Kaunas

Įlenkimų lyginimas be dažymo Kaune – tai nauja technologija, kuri yra skirta transporto priemonių įlenkimų tiesinimui. Šiuo būdu atliekant lenkimo tiesinimą nereikia dažyti pažeistos vietos. Įlenkimų lyginimo be dažymo sistema (PDR) buvo sukurta prieš gerus du dešimtmečius, tačiau išpopuliarėjo visai neseniai. Autotiesinimo nedažant privalumai:

  • Automobilis nėra dažomas, todėl kyla daug mažiau nesusipratimų dėl buvusio defekto norint jį parduoti;
  • Įlenkimų lyginimo nedažant paslauga iki dviejų kartų pigesnė, nei kėbulo remontas ir remontuotos vietos perdažymas;
  • Įlenkimų lyginimo nedažant darbai užtrunka nuo vienos iki trijų valandų.

Autoservisų tinklo Proservisai meistrai profesionaliai atlieka savo darbą, todėl pažadame, kad Jūsų automobilio įlenkimų lyginimas be dažymo Kaune bus atliktas ne tik greitai, kokybiškai bet ir už protingą kainą. Skambinkite mums jau dabar ir užsiregistruokite savo automobilį kėbulo lyginimui be dažymo, nesProsevisai –geriausias Jūsų pasirinkimas!

Įlenkimų lyginimas be dažymo Kaune - kainos.

Įlenkimų Lyginimas Be Dažymo

2. Įlenkimų lyginimas be dažymo Kaune. Kaip jis atliekamas?

Net jei esate labai atsakingas vairuotojas, negalite savo automobilio apsaugoti nuo visų išorės veiksnių. Net ir mažiausias įlenkimas kenkia Jūsų automobilio prekinei išvaizdai. Ne taip senai net ir mažiausi įlenkimai būdavo šalinami mechaniškai tiesinant, o po to perdažant pažeistą vietą, tačiau šių dienų technologijos ir kokybiški įrankiai leidžia nedidelius automobilio įlenkimus pašalinti neperdažant pažeistos vietos. Tai greita, kokybiška ir santykinai pigi įlenkimų tiesinimo paslauga. Autotiesinimas be dažymo paplito tada, kai atsirado naujos, polimero pagrindu pagamintos priemonės. Polimero pagrindu pagamintos medžiagos yra pritaikytos tvirtiems ir lankstiems šiuolaikinių automobilių kėbulams. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune dirba tik su naujausiomis medžiagomis ir kokybiškais įrankiais, todėl Jūsų automobilio įlenkimų tiesinimą be dažymo jie atliks greitai, kokybiškai ir už protingą kainą.

3. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien įlenkimų lyginimas be dažymo. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

Įlenkimų Lyginimas Be Dažymo

4. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite įlenkimų lyginimą be dažymo ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie įlenkimų lyginimą be dažymo bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 53