1. Kapitalinis variklio remontas Kaune – Prsoservisai Kaunas

Variklis – pati svarbiausia automobilio detalė. Variklio sunkus darbas prasideda vos užvedus automobilį, o tam, kad automobilis važiuotų be priekaištų – nepriekaištingai turi dirbti ir jo variklis. Bėgant laikui, dėl patiriamų didelių apkrovų dalis variklio detalių susidėvi, todėl periodiškai kiekvienam automobiliui reikia atlikti variklio diagnostiką, o esant būtinybei ir kapitalinį variklio remontą. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune, savo srities profesionalai, tad galite būti tikri jog jūsų automobilio kapitalinis variklio remontas bus atliktas greitai, tikslingai ir už protingą kainą.

Kapitalinis variklio remontas Kaune - kainos.

Kapitalinis Variklio Remontas

2. Kapitalinis variklio remontas Kaune. Patikėkite savo automobilį tik profesionalams!

Kapitalinis variklio remontas nėra paprasta ir pigi paslauga, todėl neretas autoservisas išvis atsisako ją teikti. Nerizikuokite ir nepatikėkite savo automobilio nepatyrusiems meistrams. Kapitalinio variklio remonto paslaugas atliekantys meistrai privalo būti itin kompetentingi ir ilgametę patirtį turintys profesionalai, o autoservisai, kuriuose jie dirba turi būti modernūs ir aprūpinti visa reikiama įranga. Būtent tokie meistrai dirba Proservisų tinklo autoservisuose Kaune, todėl drąsiai rekomenduojame kreiptis ir įsitikinti, jog mūsų meistrų atliekamas kapitalinis variklio remontas Kaune atitinka visus aukščiausius standartus.

3. Kapitalinis variklio remontas Kaune. Kada jį atlikti?

  • Vedamas motoras stringa, o užvestas dažnai užgęsta;
  • Ženkliai padidėjo tepalų sąnaudos;
  • Varikliui dirbant girdimi pašaliniai, jam nebūdingi garsai.

Dėmesio! Jei pastebėjote bent vieną iš šių požymių privalote nedelsiant kreiptis į meistrus, kadangi neremontuojant galima variklį sugadinti nepataisomai, o naujas variklis kainuoja nepalyginamai daugiau, nei kapitalinis variklio remontas. Registruokitės konsultacijai autoservisų tinkle Proservisai ir mes rasime būdą Jums padėti!

4. Kapitalinis variklio remontas Kaune. Kaip tai vyksta?

Tam kad atliktų kokybišką kapitalinį variklio remontą ir išsiaiškintų kokio remonto jūsų automobilio varikliui tikrai reikia, autoservisų tinklo Proservisai meistrai pirmiausia su visa specialia įranga jūsų automobiliui atliks variklio diagnostiką. Po atliktos variklio diagnostikos Jūs būsite supažindinti su visais reikiamais variklio remonto darbais ir jų kaštais. Norime dar kartą pabrėžti, jog jūsų automobilio kapitalinis variklio remontas bus pradėtas tik su jumis suderinus visus būsimus darbus ir darbų kainas. Tam, kad meistrai matytų variklio detalių būklę bei šalintinus defektus, kapitalinio variklio remonto metu variklis yra išardomas ir demontuojamas iš automobilio. Vėliau variklis yra atsakingai nuvalomas ir tik tada prasideda kapitalinio variklio remonto darbai. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai prieš bet kurios detalės keitimą ar remontą aptars su jumis konkrečios detalės būklę ir, jei tik bus pasirinkimas, jei detalė nebus per daug susidėvėjusi, leis jums pačiam nuspręsti ją keisti nauja ar taisyti. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai naudoja tik tas detales, kurios atitinka konkretaus remontuojamo automobilio gamintojų rekomendacijas ir specifikacijas. Kapitalinis variklio remontas yra baigiamas tepalų keitimu, variklio surinkimu, patikrinimu, sureguliavimu ir montavimu į automobilį.

Kapitalinis Variklio Remontas

5. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galimas ne vien kapitalinis variklio remontas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

  • Teisingos kainos;
  • Malonus aptarnavimas;
  • Nemokama techninio advokato paslauga;
  • Priimtini terminai;
  • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
  • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Taip pat, jei reikalingas variklio remontas Vilniuje, galime padėti.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

6. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite kapitalinį variklio remontą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie kapitalinį variklio remontą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 160