1. Žvakių keitimas Kaune – Proservisai Kaunas

Tai, kaip dažnai Jums reikės keisti automobilio žvakes priklauso nuo dviejų dalykų – žvakių kokybės ir jų gamintojo. Standartiškai žvakių keitimas atliekamas kas 30-100 tūkstančių kilometrų. Pagal automobilio žvakių būklę dažnai yra sprendžiama ir apie kitus benzininio automobilio variklio gedimus. Norint pakeisti automobilio žvakes reikia ypatingai gerai išmanyti automobilio diegimo sistemos subtilybes, kitu atveju galima nemenkai pakenkti savo automobiliui ir vėliau už remontą sumokėti gerokai brangiau. Savo automobilio žvakių keitimą patikėkite tik patyrusiems meistrams, savo srities profesionalams. Autoservisų tinklo Proservisai meistrai Kaune ne tik atliks kokybišką Jūsų automobilio diagnostiką, bet taip pat ir tinkamai parinks geriausias žvakes Jūsų automobiliui bet kokybiškai atliks žvakių keitimo darbus. Patikėję savo automobilio žvakių keitimo darbus mums būkite tikri, jog žvakių pakartotinai keisti nereikės ilgą laiką. Žvakių keitimas autoservisų tinklo Proservisai meistrams – kasdienė procedūra. Ilgametę patirtį turintys meistrai žvakių keitimą Jūsų automobiliui atliks greitai, kokybiškai bei už protingą kainą. Skambinkite mums ir profesionalus mūsų administratorius užregistruos Jūsų automobilį žvakių keitimui pas profesionalius meistrus arčiausiai Jūsų norimos vietos jau šiandien!

Žvakių keitimas Kaune - kainos.

Žvakių Keitimas

2. Žvakių keitimas Kaune. Kada laikas keisti automobilio žvakes?

Žvakes Jūsų automobiliui reikia keisti jei:

 • Pablogėja jų darbas;
 • Pasiekiate tam tikrą ridą;
 • Laikas atlikti techninį aptarnavimą;
 • Pasibaigus galiojimo laikui, kurį nurodo žvakių gamintojas.

3. Žvakių keitimas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Žvakės yra dvikontakčiai iškrovikliai nuo kurių tiesiogiai priklauso ar Jūsų automobilis užsiveda tvarkingai. Automobiliuose periodiškai žvakes pakeisti reikia, kadangi jos nuolat turi būti veikiančios. Automobilio žvakė susideda iš šių elementų:

 • Korpuso;
 • Kontaktinės ašies;
 • Centrinio elektrodo;
 • Izoliatoriaus;
 • Blokinio elektrodo;
 • Šešiakampio elemento.

Pakaitinimo Žvakių Keitimas Kaune.

4. Proservisai Kaunas – Autoservisai, kurių ilgai ieškojote

Autoservisų tinkle Proservisai Kaunas galima ne vien žvakių keitimas. Mūsų tinkle teikiamos visos autoremonto paslaugos.

Visos automobilių remonto paslaugas autoservisų tinkle Proservisai Kaunas rasite čia.

Mūsų aptarnauti klientai pasitiki autoservisų tinklo Proservisai Kaunas meistrų įgyta kvalifikacija, patirtimi, bendravimo kultūra. Visi mūsų klientai tiki, kad Proservisai Kaunas – geriausias automobilių savininkų pasirinkimas:

 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Priimtini terminai;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas tai idealus teisingos kainos ir automobilių remonto kokybės santykis. Svarbu – klientai gali pasirinkti kas jiems aktualiausia – autoserviso lokacija, darbo valandos, remonto trukmė, kaina.

Autoservisų tinklas Proservisai visoje Lietuvoje jungia daugiau nei 100 savo srities profesionalų, todėl jei dėl kažkokios konkrečios, specifinės situacijos, ypatingo individualaus gedimo, autoservisas negali garantuoti aukščiausios Jūsų automobilio remonto kokybės, mes, visoje Lietuvoje tikrai rasime specialistą, kuris jau anksčiau susidūrė su tokia pačia ar panašia situacija ir padėsime Jums išspręsti visas su automobilių remontu susijusias problemas!

5. Autoservisų tinklas Proservisai Kaunas

Proservisai Kaunas – daugiau, nei autoservisas. Tai tinklas, kur patyrę meistrai gali atlikti beveik visus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Liksite nustebinti teisinga kaina, atliktų darbų kokybe, maloniu aptarnavimu, kultūringu bendravimu.

Patikėkite žvakių keitimą ar bet kokią kitą automobilių remonto paslaugą mums, netrukus suprasite, kad kiekvienas geras atsiliepimas apie autoservisų tinklą Proservisai yra visiška tiesa.

Kviečiame visus užsukti į musų Facebook, Google+ puslapius. Juose rasite visą naują informaciją apie mūsų autoservisų tinkle veikiančias akcijas, nuolaidas. Taip galėsite sudalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti įvairiausių nemokamų paslaugų. Be to, mūsų socialinių tinklų puslapiuose galėsite padiskutuoti su automobilių remonto ekspertais bei vairuotojais. Čia taip pat rasite papildomą informaciją apie žvakių keitimą bei kitas automobilių remonto paslaugas Kaune.

Prašome paspausti „Like“ ir „Share“ mygtukus.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 126